Wie zijn wij

Zoektocht naar het waarom van hondengedrag.

Uitrusten na de speurles
Ineke

Een stukje geschiedenis.

In 2012 kregen wij onze eerste pup, en vanaf dat moment zijn we allerlei cursussen gaan volgen. In eerste instantie de reguliere cursussen bij de hondenschool. Maar na verloop van tijd kregen we steeds meer vragen over het gedrag van onze hond. 3 jaar later kwam er een 2de hond bij, een herplaatser van 6 jaar oud, met zijn eigen karakter en gedragingen, een hond met een rugzakje. Ook met deze hond hebben we diverse cursussen gedaan bij de hondenschool, maar de vragen bleven. Waarom gedragen beide honden zich ieder op hun eigen manier. Uiteindelijk zijn we enkele jaren verder en hebben we diverse opleidingen en lezingen achter de rug. En nu begrijpen we het gedrag van de honden steeds beter en kunnen we inspelen op situaties. Wandelen is, vergeleken met enkele jaren geleden, veel relaxter en leuker geworden.

Uiteindelijk zijn alle cursussen en opleidingen gedaan, puur voor onze eigen honden, en niet met het idee om trainingen te gaan geven. Maar eind 2016 veranderde deze gedachte. Het is toch wel erg zonde om anderen, die problemen hebben met hun hond, niet te helpen. Nu zien we dagelijks mensen ploeteren met hun hond, net zoals wij zelf enkele jaren geleden. Het kan dus anders, ook al vertoond uw hond al jaren ongewenst gedrag, en daar kunnen we u en uw hond bij helpen.

Nagenieten na lange wandeling
René

Waarom individuele lessen?

  • Bij ons leer je je hond niet zitten, liggen of met aandacht meelopen. Wel activiteiten die ervoor zorgen dat je met je hond relaxt door het leven kan.
  • In klasjes trainen is voor veel honden ongeschikt. Stress loopt hoog op. Gevolg is dat je hond een negatieve ervaring heeft en niets leert.
  • Denk maar aan je zelf als je moet leren. Je zoekt een rustige ruimte op.
  • Hetzelfde geldt voor honden. Ook zij leren beter in een prikkelarme omgeving.
  • Het is niet belangrijk om een hond commando’s aan te leren. Het is belangrijker om een hond te leren een brave hond te zijn. Geef hem de ruimte en vertrouwen om keuzes te maken.

Wat kun je bij ons verwachten?

  • Wij zijn beide geschoold en blijven ons continue bijscholen om op de hoogte te blijven van de nieuwste ontwikkelingen.
  • Iedere hond is welkom, het maakt niet uit van welke leeftijd, ras of met welk ongewenst gedrag.
  • We werken uitsluitend positief, zonder correcties of andere hulpmiddelen. Halsbanden raden we af omdat deze vaak als correctiemiddel worden gebruikt. Onze voorkeur gaat uit naar een tuig en een lijn van 3 meter, zodat uw hond nog redelijk vrij kan bewegen.
  • We houden rekening met de natuurlijke behoeftes van de hond.
  • Rust in de hond is waar ons doel ligt.
  • Mentale uitdaging.
  • Wederzijds respect en vertrouwen.
  • We leveren maatwerk, aangepast aan leeftijd en lichamelijke conditie.
  • Heeft u specifieke vragen, dan houden we hier altijd rekening mee.
  • Er is veel afwisseling, bijvoorbeeld door integreren van hersenwerk, speuren of socialisatie.
  • Heel belangrijk is dat u uw hond leert kennen, hoe uw hond met u en zijn omgeving communiceert.
  • Er is altijd vrije keuze, zowel voor uw hond als voor uzelf. Voor uw hond bedreigende situaties worden vermeden.
  • Indien nodig verwijzen we u door.

Wat kost een privéles

Privéles

van ½ uur

€22,50

  • Voor honden van jong en oud
  • Met of zonder problemen
  • Van hyper tot agressief
  • Altijd individuele aandacht

Privéles

van 1 uur

€40,00

  • Voor honden van jong en oud
  • Met of zonder problemen
  • Van hyper tot agressief
  • Altijd individuele aandacht

Gedragsconsult

van 1 ½ uur

€55,00

  • Voor honden van jong en oud
  • Met of zonder problemen
  • Van hyper tot agressief
  • Altijd individuele aandacht

Item toegevoegd aan winkelwagen.
0 items - 0,00
Ineke

Ineke

I.v.m. lesgeven kan het zijn dat ik niet direct reageer. Laat een berichtje achter en zal zo snel mogelijk contact met je opnemen.

I will be back soon

Laat je bericht achter

Contact Form Chat
Ineke
Hallo 👋 Bedankt voor je interesse in ons. Voordat we beginnen, mag ik je naam weten?
Start chat met:
chat